Szkolenie

Certyfikowany
Product Owner

Szkolenie Scrum ze szczególnym

uwzględnieniem potrzeb Product Ownerów.

Wszystko dla Product Ownera

Product Owner to niezbędne ogniwo Scrum Team. Dobry Product Owner to połowa sukcesu Produktu. Wykształcony PO to osoba, która będzie bez problemu samodzielnie przewodzić procesowi kreacji i rozwoju Produktu. Tacy są Product Ownerzy, którzy kończą nasze szkolenie!

Czy można lepiej zachęcić do uczestnictwa? Jeśli potrzeba czegoś więcej, to możemy dodać, że przygotujemy Cię do zdobycia pierwszego certyfikatu na ścieżce Product Ownera.

Dla kogo Certyfikowany "Product Owner"?

Szkolenie przygotowane zostało dla osób będących Product Ownerami i szykujących się do objęcia tej roli/odpowiedzialności. Z warsztatu skorzystają również Analitycy czy Scrum Masterzy, którzy wspierają na co dzień działania Product Ownera w zakresie zarządzania Backlogiem Produktu.

Teoria + Praktyka Product Ownera

Szkolenie jest połączeniem wiedzy teoretycznej, niezbędnej do pełnienia odpowiedzialności Product Ownera i części praktycznej, podczas której podejdziemy do tematu kreacji Produktu. Nie zabraknie anegdot, przykładów z życia wziętych, najczęściej popełnianych błędów związanych z budowaniem rozwiązania czy... odpowiedzi na wasze pytania.

Jeśli myślisz o posiadaniu certyfikatu dokumentującego twoje umiejętności jako Product Ownera, szkolenie to jest pozycją obowiązkową.

Kompetentny Product Owner

Zerwiemy z mitem "smutnego Product Ownera" odpowiedzialnego za wymagania i "zlecającego" prace zespołowi. Pokażemy, jak cały Scrum Team wspólnie pracuje nad maksymalizacją wartości dostarczanej w kolejnych Sprintach. Pokażemy też jak wszystkie role współpracują w tworzeniu i utrzymywaniu backlogu.

Product Ownerzy nie powinni zostawać w tyle za Scrum Masterami, którzy chętnie doskonalą swoje umiejętności. Dlatego też skupiamy się na praktyce, omawianiu realnych przykładów oraz rzeczywistości projektowej, która często wygląda inaczej niż ta opisywana w Scrum Guide.

Intensywne szkolenie dla PO

Szkolenie przeprowadzane jest w formie intensywnego, dwudniowego spotkania. Preferujemy szkolenia przeprowadzanie "na żywo", ale nie stronimy też od szkoleń przeprowadzanych zdalnie. Tu oferujemy zarówno podejście 4x4 (cztery dni z rzędu, w 4-godzinnych blokach szkoleniowych) albo nasze unikalne podejście weekendowe!

Szkolenie "Certyfikowany Product Owner"

Agenda naszego warsztatu:

  • Agile Mindset i Wartości Scrum
  • Omówienie Scrum Framework
  • Rola Product Ownera w Scrumie
  • Definiowanie i szacowanie wymagań
  • Maksymalizowanie wartości biznesowej rozwiązań
  • Zarządzanie wymaganiami i Product Backlog Refinement
  • Wizja czyli Big Picture
  • Przygotowanie do egzaminu

Analitykom, Product Ownerom i nie tylko polecamy także warsztaty "Wymagania i User Story" oraz "Product Discovery".

Weekend 28-29 stycznia

W ramach naszych otwartych szkoleń i terminów przygotowywanych przez #białko prowadzimy także zdalne spotkania weekendowe! Dwa dni, przez sześć godzin dziennie, od 9 do 16.

Najbliższe szkolenie to 28-29 stycznia 2023, a promocyjna cena dla subskrybentów naszej listy to tylko 1749 zł netto!

szkolenie stacjonarne

2 dni po 8 godzin

szkolenie zdalne

4 dni po 4 godziny

szkolenia zamknięte

dla firm i instytucji

szkolenia otwarte