Szkolenia  |  Wsparcie Agile  |  Trenerzy  |  Blog  |  Mailing  |  YouTube  |  O nas

Co to jest #białko?

To ogromne doświadczenie w projektach zwinnych i setki przeszkolonych osób.

Poznajmy się... bliżej

Publikujemy mnóstwo tekstów i filmów, a wszystko udostępniamy w Internecie.

Jeżeli chcesz poznać nas naprawdę z bliska i przekonać się, że nadajemy na tych samych falach, to zapraszamy na YouTube'a, LinkedIna czy na naszego bloga. Wszędzie tam dzielimy się przemyśleniami odnośnie zwinności, metodyk tworzenia oprogramowania, Scruma i nie tylko.


Ikony poniżej zaprowadzą Cię do publikowanych przez nas treści.

Jeżeli chcesz poczytać o naszej historii i doświadczeniach - na tej stronie znajdziesz więcej informacji o nas.

O nas

Jesteśmy inni. Od zawsze to wiedzieliśmy - począwszy od atmosfery w naszych zespołach, przez entuzjazm do empirycznie sprawdzonych rozwiązań, aż do determinacji i zdolności znajdywania rozwiązań trudnych problemów. Nic więc dziwnego, że polubiliśmy Scrum i to z wzajemnością.

Do Scruma podchodzimy praktycznie, bo widzieliśmy go w wielu projektach - małych (jeden-dwa zespoły) i dużych (ponad 500 osób). Mieliśmy także do czynienia z klasycznymi, waterfallowymi projektami, widzieliśmy też jak zespoły nabywały zwinność i stawały się "agile".


Nasze szkolenia i warsztaty zwykle prowadzimy we dwójkę, dzięki czemu uczestnicy mają okazję poznać dwa uzupełniające się punkty widzenia.

Nie jesteśmy ewangelizatorami Scruma. Znamy jego wady i zalety. Wiem, kiedy wdrożenie tej metodyki ma sens, a kiedy warto wybrać inne zwinne podejście.

Jesteśmy dumni z tego, że znamy się na wdrożeniach i skalowaniu Scruma. Odkąd prowadzimy szkolenia pod szyldem #białko zapoznaliśmy ze Scrumem setki osób. Uwielbiamy szkolić i sprawia nam to satysfakcję. Pełniliśmy wiele różnych funkcji w szeroko pojętym IT, ale odkąd jesteśmy trenerami i doradcami czujemy, że naprawdę robimy to, co powinniśmy.


Zapraszamy także do zapoznania się z tekstem "Dlaczego #białko?", który opublikowaliśmy na naszym blogu. Pomoże on rozwiać wszystkie wątpliwości i przybliży nasze podejście i nasz mindset. Zachęcamy także do wizyty na naszym kanale na YouTube.

Nasi Trenerzy

Trenerzy tworzący #białko to osoby z praktycznym doświadczeniem w Scrumie, jak również w prowadzeniu szkoleń.


Nasze Szkolenia

Nasze sprawdzone programy zostały wypracowane na dziesiątkach przeprowadzonych szkoleń, zarówno w małych jak i w dużych organizacjach.


Stawiamy na interakcję, praktykę i case studies.


Istnieje też opcja prowadzenia je przez parę naszych doświadczonych i zgranych trenerów. 

Skąd się wzięła nazwa #białko?

To pytanie, na które z radością odpowiadamy w trakcie naszych szkoleń. Zwłaszcza, że pada ono za każdym razem.

#białko

jest marką prowadzoną przez

TANGO DELTA DELTA Tomasz Dzierżek

NIP 7411899141

REGON 367954726
al. Jana Pawła II 43A/37B
01-001 Warszawa

Copyright 2017-2021, #białko