Szkolenia  |  Wsparcie Agile  |  Trenerzy  |  Blog  |  YouTube  |  O nas

Co to jest #białko?

To ogromne doświadczenie w projektach zwinnych i setki przeszkolonych osób.

Poznajmy się!

Naprawdę warto

O nas

Jesteśmy inni. Od zawsze to wiedzieliśmy - począwszy od atmosfery w naszych zespołach, przez entuzjazm do empirycznie sprawdzonych rozwiązań, aż do determinacji i zdolności znajdywania rozwiązań trudnych problemów. Nic więc dziwnego, że polubiliśmy Scrum i to z wzajemnością.

Do Scruma podchodzimy praktycznie, bo widzieliśmy go w wielu projektach - małych (jeden-dwa zespoły) i dużych (ponad 500 osób). Mieliśmy także do czynienia z klasycznymi, waterfallowymi projektami, widzieliśmy też jak zespoły nabywały zwinność i stawały się "agile".


Nasze szkolenia i warsztaty zwykle prowadzimy we dwójkę, dzięki czemu uczestnicy mają okazję poznać dwa uzupełniające się punkty widzenia.

Nie jesteśmy ewangelizatorami Scruma. Znamy jego wady i zalety. Wiem, kiedy wdrożenie tej metodyki ma sens, a kiedy warto wybrać inne zwinne podejście (np. Kanban).

Jesteśmy dumni z tego, że znamy się na wdrożeniach i skalowaniu Scruma. Odkąd prowadzimy szkolenia pod szyldem #białko zapoznaliśmy ze Scrumem setki osób. Uwielbiamy szkolić i sprawia nam to satysfakcję. Pełniliśmy wiele różnych funkcji w szeroko pojętym IT, ale odkąd jesteśmy trenerami i doradcami czujemy, że naprawdę robimy to, co powinniśmy.


Zapraszamy także do zapoznania się z tekstem "Dlaczego #białko?", który opublikowaliśmy na naszym blogu. Pomoże on rozwiać wszystkie wątpliwości i przybliży nasze podejście i nasz mindset. Zachęcamy także do wizyty na naszym kanale na YouTube.

Nasi​​​​ Trenerzy

Trenerzy tworzący #białko to osoby z praktycznym doświadczeniem w Scrumie, jak również w prowadzeniu szkoleń.


Nasze Szkolenia

Nasze sprawdzone programy zostały wypracowane na dziesiątkach przeprowadzonych szkoleń, zarówno w małych jak i w dużych organizacjach.


Stawiamy na interakcję, praktykę i case studies.


Zawsze prowadzi je para doświadczonych i zgranych trenerów. 

Skąd się wzięła nazwa #białko?

To pytanie, na które z radością odpowiadamy w trakcie naszych szkoleń. Zwłaszcza, że pada ono za każdym razem.

Znajdź nas w Internecie

Dzielimy się swoimi doświadczeniami

Jeżeli chcesz poznać nas jeszcze bliżej, to zapraszamy na Twittera, YouTube'a, LinkedIna czy na naszego bloga. Wszędzie tam dzielimy się przemyśleniami odnośnie Scruma, zwinnych metodyk tworzenia oprogramowania i nie tylko.


Ikony poniżej zaprowadzą Cię do publikowanych przez nas treści.

#białko

jest marką prowadzoną przez

TANGO DELTA DELTA Tomasz Dzierżek

NIP 7411899141

REGON 367954726
ul. Puławska 111/146
02-707 Warszawa

Copyright 2017-2020, #białko