Czym jest #białko?

To coś więcej niż tylko marka pod którą prowadzone są szkolenia, edukacja i wsparcie zwinnych organizacji. To konsultanci i trenerzy z solidnym, życiowym doświadczeniem, którzy mogą wesprzeć Ciebie osobiście, zawodowo, a także Twoją firmę.

Setki przeprowadzonych szkoleń, tysiące zadowolonych uczestników oraz dziesiątki sprawniejszych organizacji

Jesteśmy inni. Od zawsze to wiedzieliśmy - począwszy od atmosfery w naszych zespołach, przez entuzjazm do empirycznie sprawdzonych rozwiązań, aż do determinacji i zdolności znajdywania rozwiązań trudnych problemów. Nic więc dziwnego, że polubiliśmy Scrum i to z wzajemnością.

Do Scruma podchodzimy praktycznie, bo widzieliśmy go w wielu przedsięwzięciach - małych (jeden-dwa zespoły) i dużych (ponad 500 osób). Mieliśmy także do czynienia z klasycznymi, waterfallowymi projektami, widzieliśmy też jak zespoły nabywały zwinność i stawały się "agile".


Nie jesteśmy ewangelizatorami Scruma. Znamy jego wady i zalety. Wiem, kiedy wdrożenie tej metodyki ma sens, a kiedy warto wybrać inne zwinne podejście.

Nasze szkolenia i warsztaty zwykle prowadzimy we dwójkę, dzięki czemu uczestnicy mają okazję poznać dwa uzupełniające się punkty widzenia.

Jesteśmy dumni z tego, że znamy się na wdrożeniach i skalowaniu Scruma. Odkąd prowadzimy szkolenia pod szyldem #białko zapoznaliśmy ze Scrumem tysiące osób. Uwielbiamy szkolić i sprawia nam to satysfakcję. Pełniliśmy wiele różnych funkcji w szeroko pojętym IT, ale najlepiej sprawdzamy się w doradztwie, konsultingu i właśnie szkoleniach.

Zapraszamy także do zapoznania się z tekstem "Dlaczego #białko?", który opublikowaliśmy na naszym blogu. Pomoże on rozwiać wszystkie wątpliwości i przybliży nasz mindset.

#białko

W ramach naszej #białkowej działalności prowadzimy także agile'owy kanał na YouTube oraz podcast m.in. na Spotify.

Możesz uzyskać odpowiedzi na wszystkie palące pytania dotyczące Scruma, agile'a, efektywności i nie tylko, a przy okazji poznać nas trochę lepiej.

#my

Nasi trenerzy Scrum to coś więcej niż tylko prowadzący zajęcia

Jesteśmy przede wszystkim praktykami - każdy z nas, niezależnie o czym opowiada, zawsze opiera się o własne doświadczenia. Dzięki temu możemy zaoferować unikalne, #białkowe spojrzenie na daną sprawę.


Nasi trenerzy Scrum różnią się od siebie pod względem charakterów, doświadczeń i podejścia do ludzi. Idealnie się uzupełniają, w końcu "co dwie głowy, to nie jedna." Dlatego też często szkolenia i warsztaty prowadzimy we dwójkę.


Co więcej, dzielimy się doświadczeniem zdobytym w praktyce i w salach szkoleniowych - oferujemy konsulting i wsparcie agile dla zwinnych firm, doradztwo w transformacjach i budowie zespołów, audyty zwinności i metodyk, a także wiele więcej....

Tomasz dzierżek

Właściciel

Trener, konsultant

Agile Coach, Scrum Master, Product Owner

Nasz zespół

Artur Komendatskyi

trener, agile coach, scrum master

6 lat doświadczenia w IT, PSM I-II, PAL I, starszy inżynier oprogramowania, Scrum Master zespołów zwinnych, Agile Leader

Piotr Kwietniewski

trener, Agile coach, Scrum Master

Doświadczony SM, AC i rewelacyjny trener. 15+ lat w IT. #PSM, #PALE, #PSK, #EBM, #KMP, #KCP, #KMM, #APM, #ITIL, #SPC, #ACA, ...

Luca Cipriani

trener

Luca jest ekspertem od bezpieczeństwa, a w #białko zajmuje się anglojęzycznymi szkoleniami związanymi z zarządzaniem czasem

Aleksandra Iwańska

autorka tekstów

Pasjonatka podejścia Agile oraz autorka treści związanych z Scrumem i szeroko pojętą zwinnością.

Czekamy na Twoje pytania i wiadomości

#białko

jest marką prowadzoną przez

TANGO DELTA DELTA Tomasz Dzierżek

NIP 7411899141
REGON 367954726

al. Jana Pawła II 43A/37B
01-001 Warszawa

+48 696 017 636