Szkolenia  |  Wsparcie Agile  |  Trenerzy  |  Blog  |  Mailing  |  YouTube  |  O nas

Lista mailingowa #białko

Najlepszy darmowy sposób na powiększenie swojej wiedzy o Scrumie, zwinności i nie tylko!

Jeszcze więcej materiałów, kompletnie za darmo!


Piszemy, nagrywamy, szkolimy, doradzamy, uczymy się i innych oraz dzielimy się wiedzą. Dużo się dzieje w ramach naszej przygody pod szyldem #białko. Cały czas zastanawiamy się nad tym, jak skutecznie przekazywać wnioski płynące z naszego doświadczenia. 


Nasz najnowszy pomysł to lista mailingowa. Pisanie tekstów na bloga i nagrywanie filmów na YouTube sprawia nam masę frajdy, więc z tego nie zrezygnujemy. Chcemy jednak nawiązać z Wami bliższą relację, odpowiadać na Wasze potrzeby, dyskutować, rozwiązywać problemy i doradzać.


Stąd proponujemy zupełnie nową formułę. W formularzu znajdującym się poniżej zostaw nam swój adres e-mail, a dwa do trzech razy w tygodniu otrzymasz prosto do swojej skrzynki wiadomości zawierające teksty, filmy, porady, zniżki, zaproszenia na wydarzenia, itd. Liczymy na aktywną wymianę komentarzy z Tobą i innymi subskrybentami, dzięki czemu otrzymasz materiały na tematy, które Cię interesują.

Zapisz się, wystarczy sam adres e-mail!

Potrzebujesz próbki naszych możliwości? Nie ma problemu!


Nagraliśmy blisko 200 filmów na naszym kanale na YouTube i napisaliśmy prawie 300 tekstów na naszym blogu. Materiały rozsyłane w ramach naszej listy mailingowej są tworzone tylko i wyłącznie przez nas, więc linki poniżej dość dobrze oddają to, co będzie Cię czekać. Sprawdź nas klikając w ikony:

Copyright 2017-2021, #białko