Najlepszy darmowy sposób

na powiększenie swojej wiedzy o Scrumie, zwinności i nie tylko!

Lista mailingowa to bardziej osobisty sposób na odpowiedź na potrzeby naszych czytelników, dyskusje, rozwiązywanie problemów i doradzanie.

Jeszcze więcej materiałów, kompletnie za darmo!

Piszemy, nagrywamy, szkolimy, doradzamy, uczymy się i innych oraz dzielimy się wiedzą. Dużo się dzieje w ramach naszej przygody pod szyldem #białko. Cały czas zastanawiamy się nad tym, jak skutecznie przekazywać wnioski płynące z naszego doświadczenia. Pisanie tekstów na bloga i nagrywanie filmów na YouTube sprawia nam masę frajdy, więc z tego nie zrezygnujemy. Chcemy jednak nawiązać z Wami bliższą relację, odpowiadać na Wasze potrzeby, dyskutować, rozwiązywać problemy i doradzać. Stąd proponujemy sprawdzone rozwiązanie - listę mailingową.

Zapisując się na naszą listę co czwartek otrzymasz prosto do swojej skrzynki wiadomość z naszymi przemyśleniami, poradami, ciekawostkami, technikami i nie tylko. Nasze wiadomości są bardziej osobiste, bez filtra i bez cenzury. Możesz liczyć na trudne tematy i wyzwania pochodzące z prawdziwego życia. Dodatkowo, możesz też liczyć na przedpremierowy dostęp do naszych produktów, zniżki na szkolenia, gwarancję miejsc dla subskrybentów i wiele innych korzyści...

Nie wiesz na co się piszesz? Sprawdź inne treści #białko

Lista mailingowa to tylko jedno z naszych zajęć

Zniżki na szkolenia otwarte, pierwszeństwo terminów oraz darmowa porcja wiedzy co tydzień!

Zapisz się na naszą listę mailingową, aby zawsze być na bieżąco z ofertą #białko. To nasi subkrybenci jako pierwsi dowiadują się o nowych terminach szkoleń, otrzymują dodatkowe zniżki, a w dodatku co tydzień dostają przygotowany specjalnie dla nich tekst, którego nie znajdziesz na naszym blogu! Dołącz do grona subksrybentów!