Wiedza prosto do Twojej skrzynki

Lista mailingowa #białko to najprostszy sposób na to, aby raz w tygodniu dostać porcję wiedzy lub materiałów na tematy szeroko związane ze zwinnością. Tam pozwalamy sobie na więcej, niż na blogu!

Jeszcze więcej materiałów, kompletnie za darmo!

Piszemy, nagrywamy, szkolimy, doradzamy, uczymy się i innych oraz dzielimy się wiedzą. Dużo się dzieje w ramach naszej przygody pod marką #białko. Cały czas zastanawiamy się nad tym, jak skutecznie przekazywać wnioski płynące z naszego doświadczenia. Piszemy teksty, nagrywamy filmy na YouTube oraz podcasty i sprawia nam to masę frajdy. Na liście mailingowej chcemy nawiązać z Wami bliższą relację, odpowiadać na Wasze potrzeby, dyskutować, rozwiązywać problemy i doradzać.

Zapisując się na naszą listę, co czwartek otrzymasz wiadomość z naszymi przemyśleniami, poradami, ciekawostkami, technikami, narzędziami i nie tylko. Nasze wiadomości są bardziej osobiste, bez filtra i bez cenzury. Możesz liczyć na trudne tematy i wyzwania pochodzące z prawdziwego życia. Dodatkowo, możesz też liczyć na przedpremierowy dostęp do naszych produktów, zniżki na szkolenia, gwarancję miejsc dla subskrybentów i wiele innych korzyści...

Nie wiesz na co się piszesz? Sprawdź inne treści #białko

Lista mailingowa to tylko jedno z naszych zajęć

Zniżki na szkolenia otwarte, pierwszeństwo terminów oraz darmowa porcja wiedzy co tydzień!

Zapisz się na naszą listę mailingową, aby zawsze być na bieżąco z ofertą #białko. To nasi subkrybenci jako pierwsi dowiadują się o nowych terminach szkoleń, otrzymują dodatkowe zniżki, a w dodatku co tydzień dostają przygotowany specjalnie dla nich tekst, którego nie znajdziesz na naszym blogu! Dołącz do grona subksrybentów!