Szkolenia  |  Wsparcie Agile  |  Trenerzy  |  Blog  |  Mailing  |  YouTube  |  O nas

Kontakt

Napisz do nas lub pozwól nam skontaktować się z Tobą.

Jesteś zainteresowany/a szkoleniami otwartymi?

Szkolenia otwarte to takie, na które zapisujesz się indywidualnie. Być może chcesz powiększyć swoje kompetencje, zdać jakiś egzamin albo po prostu czegoś się nauczyć. Jeśli chcesz wziąć udział w jednym z naszych szkoleń otwartych, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Dzięki naszemu zwinnemu podejściu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zająć się Twoją sprawą. Możesz napisać do nas wiadomość bądź zadzwonić na podany poniżej numer telefonu. Kalendarz szkoleń otwartych utrzymujemy na dedykowanej stronie.


Jeżeli natomiast interesuje Cię nawiązanie z nami współpracy bądź chcesz zorganizować szkolenie dla Twojego zespołu lub firmy, skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.

Konsulting? Szkolenia zamknięte? Transformacje? Agile Coaching? Kontakt?

Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę jaką firma, poznać ofertę odpowiadającą na Twoje potrzeby albo dowiedzieć się co możemy dla Ciebie zrobić - zapraszamy do kontaktu przy użyciu formularza znajdującego się poniżej. Wybierz temat, podaj swój e-mail i wpisz treść wiadomości. Jeżeli wolisz, abyśmy to my napisali do Ciebie - poniżej znajdziesz przycisk na niebieskim tle, dzięki któremu możesz zostawić nam swój adres e-mail.


Z formularza możesz korzystać również, żeby po prostu porozmawiać z nami o tematach zwinnych, umówić się na spotkanie przy kawie bądź  nawiązać kontakt. Jeśli chcesz, możesz też po prostu napisać do nas na adres kontakt@bialko.eu.    Wolisz, żebyśmy napisali do Ciebie?

    Jeśli nie chcesz pisać wiadomości i wolisz, żebyśmy to my odezwali się do Ciebie, wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin.

    Copyright 2017-2021, #białko