Szkolenie/Warsztat

Product
Discovery

Jedyny taki warsztat, na którym połączymy
teorię z praktyką i znajdziemy Twój produkt.

Wszystko o Product Discovery!

Czy zastanawialiście się, jak powstaje wizja Produktu rozwijanego w Twojej organizacji? Jak pomysł przeradza się w aplikację, funkcjonalność, system czy czy nowy smak lodów? Wielu myśli, że wpływ na ostateczny kształt Produktu ma tylko Product Owner lub Interesariusze. Tak naprawdę w jego tworzeniu biorą udział wszyscy.

Techniki, narzędzia i... praktyka

Warsztat Product Discovery jest okazją do tego, abyśmy wspólnie przeszli drogę od wizji, jej dekompozycji na Produkty a zakończyli na wymaganiach, które znajdą się w naszych Backlogach. Wykorzystamy do tego Product Vision Board, User Story Mapping i/lub Event Storming oraz kilka innych technik.

Mało? Przyjrzymy się też strategiom budowania Roadmapy.

Wszystko świetnie podane, serwowane i facylitowane przez doświadczonych trenerów. Weźcie ze sobą nowe długopisy, to przede wszystkim warsztat praktyczny.

Dla kogo "Warsztat Product Discovery"?

Warsztat dedykowany jest przede wszystkim osobom, które budują Produkt.

Nie ma znaczenia, czy jesteś Product Ownerem, Interesariuszem, Analitykiem, Developerem czy Scrum Masterem. Jeśli bierzesz udział w kreacji Produktu, nie może Ciebie tutaj zabraknąć.

Intensywny, Jednodniowy Warsztat

Warsztat przeprowadzany jest w formie intensywnego, jednodniowego spotkania.

Preferujemy spotkania w sali szkoleniowej, z naszego doświadczenia wynika, że są one w tym przypadku najbardziej efektywne. Jeśli nie możesz spotkać się z nami "na żywo", jesteśmy w stanie zwirtualizować szkolenie, dzięki sprawdzonym przez nas narzędziom.

Warsztat "Product Discovery"

Agenda naszego warsztatu:

  • Produkt kontra Projekt
  • Kim jest klient?
  • Tworzenie Wizji produktu
  • Warsztat budowy produktu - Product Vision Board
  • Budowanie wymagań z użyciem User Story Mapping lub Event Storming
  • MVP - Minimum Viable Product
  • Budowa Roadmapy z wykorzystaniem GO Product Roadmap

Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę o wymaganiach, sposobie ich zapisu i formacie User Story, gorąco polecamy nasze szkolenie "Wymagania i User Story".

Szkolenia weekendowe i otwarte!

W ramach naszych otwartych szkoleń i terminów przygotowywanych przez #białko prowadzimy także spotkania weekendowe. Dwa dni, przez sześć godzin dziennie, od 9 do 16.

Sprawdź najbliższe terminy, a jeśli nie znajdziesz dogodnej dla Ciebie daty, skontaktuj się z nami klikając przycisk poniżej.

szkolenie stacjonarne

2 dni po 8 godzin

szkolenie zdalne

3 dni po 4 godziny

szkolenia zamknięte

dla firm i instytucji

szkolenia otwarte