Szkolenia otwarte i indywidualne – Scrum, Agile i nie tylko

Szkolenia  |  Wsparcie Agile  |  Trenerzy  |  Blog  |  YouTube  |  O nas

Szkolenia otwarte i zdalne

Zapisy indywidualne na szkolenia Scrum, agile i nie tylko. W Warszawie, zdalnie i nie tylko.

Spotkaj się z nami indywidualnie... lub wirtualnie!

Prowadzimy szkolenia "otwarte", na które każdy może się zapisać. Zarówno tradycyjne (w salach) jak i zdalne!

Nasze najbliższe szkolenie otwarte to "Weekend Scrum Master". To arcyciekawa propozycja dla wszystkich zapracowanych - nie trzeba brać urlopu, żeby trafić na nasze szkolenie, a całą potrzebną wiedzę i umiejętności przekazujemy i ćwiczymy w dwóch blokach po sześć godzin. Sprawdź szczegóły klikając na banner powyżej lub przycisk poniżej.

Pozostałe szkolenia otwarte


Szkolenia otwarte to nasza propozycja na spotkania dla tych, którzy dysponują własnym budżetem na rozwój - czy to prywatnym, czy udzielanym przez pracodawcę. Spośród całej naszej oferty wybraliśmy te szkolenia, które najlepiej sprawdzają się w tej formule.


Cały czas pracujemy nad kalendarzem szkoleń otwartych najlepiej dopasowanym do Twoich potrzeb. W naszej stałej ofercie znajdują się, między innymi:

  • Szkolenie "Scrum dla Zespołów"
  • Warsztat dla Scrum Masterów z przygotowaniem pod certyfikat
  • Warsztat "Narzędzia Scrum Mastera"
  • Warsztat Zwinne Zarządzanie Wymaganiami

Formuła szkoleń otwartych


Nasze szkolenia otwarte organizujemy ze wsparciem Asseco Academy. To za ich pośrednictwem możesz umówić spotkanie z nami bądź zapisać się na szkolenie otwarte lub zdalne. Przed spotkaniem otrzymasz informację o tym, który z naszych trenerów poprowadzi warsztat. Możesz też wybrać formułę - spotkanie w sali szkoleniowej bądź zdalnie w wirtualnej klasie.


Sprawdź najbliższe terminy w kalendarzu szkoleń, umów z nami szkolenie indywidualne bądź on-line albo zapisz się przez stronę naszego partnera. Zawsze masz gwarancję tego, że w roli trenerów wystąpimy my, czyli #białko.


W przypadku zapisów większej liczby osób z jednej firmy, oferujemy dodatkowe rabaty. Sprawdź nas!

+48 801 30 30 30

Szkolenia otwarte oraz szkolenia indywidualne.

Istnieje możliwość przeprowadzania szkoleń zdalnie, a także w formule 1-on-1. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Szkolenia zamknięte

Nasze szkolenia zamknięte to autorskie programy, przygotowanie do popularnych egzaminów, sesje warsztatowe i szkolenia szyte na miarę. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Jesteś zainteresowany szkoleniami szytymi na miarę?

Sprawdź nasze propozycje, a jeżeli potrzebujesz czegoś więcej - skontaktuj się z nami!

Copyright 2017-2021, #białko