Szkolenia otwarte
i indywidualne

Szkolenia dla Ciebie: stacjonarne, on-line, indywidualne, w małych grupach, w tygodniu i w weekendy.

Szkolenia otwarte i indywidualne

Szeroki zakres propozycji #białko

Szkolenia otwarte on-line (zdalne)

W ramach otwartych szkoleń zdalnych, na które zapisać może się każdy, przeprowadzamy wszystkie programy z naszej listy szkoleń. Sprawdź najbliższe daty poniżej w naszym kalendarzu szkoleń.

Szkolenia stacjonarne

Organizujemy także szkolenia stacjonarne, przeprowadzane w salach szkoleniowych w Warszawie i innych miastach. Podobnie jak w przypadku szkoleń zdalnych, dostępna jest nasza cała oferta.

Szkolenia weekendowe

Od kilku lat prowadzimy najlepsze weekendowe szkolenia! Specjalnie przygotowane programy realizowane w sobotę i niedzielę od 09:00 do 15:00 sprawiają, że nie tracisz ani urlopu, ani weekendu.

Indywidualny coaching i szkolenia

Potrzebujesz przećwiczyć konkretne techniki bądź narzędzia? Nie pasują Ci nasze terminy? Chcesz przygotować się do konkretnego wydarzenia bądź wyzwania? Napisz do nas.

Formuła szkoleń otwartych

Nasze szkolenia otwarte organizujemy na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń w prowadzeniu szkoleń stacjonarnych, wirtualnych, zamkniętych i otwartych. Dzięki temu możesz liczyć na najwyższą jakość i mieć spokojną głowę - wszystko przebiegnie zgodnie z planem i w przyjaznej atmosferze. Przed spotkaniem otrzymasz informację o tym, który z naszych trenerów poprowadzi warsztat. Możesz też wybrać formułę - spotkanie w sali szkoleniowej bądź zdalnie w wirtualnej klasie - dostępne w zależności od terminu.

Nasze najbliższe szkolenia otwarte

Poniżej znajduje się lista naszych najbliższych planowanych terminów. Jeśli nie widzisz tam swojego wymarzonego szkolenia, napisz do nas, a dodamy kolejny termin bądź zorganizujemy indywidualną sesję specjalnie dla Ciebie!

grudzień 2022 - Narzędzia Scrum Mastera (WSM II)

Nieustannie pytacie nas "Co po Weekendowym Scrum Masterze?". Poszukujecie warsztatu dla doświadczonych Scrum Masterów, na którym poznacie techniki i narzędzia, metody skalowania Scruma, a także wspólnie zmierzymy się z życiowymi problemami SM-ów. Przygotowujemy dla Was specjalną, weekendową edycję Narzędzi Scrum Mastera, które przygotują Was zarówno do pracy jako Scrum Master, jak i zdania kolejnego certyfikatu scrumowego (tego z "II" w nazwie ;)).


Zapisy i termin już wkrótce, a póki co możesz sprawdzić, jak wygląda stacjonarna wersja warsztatu bądź zapisać się na naszą listę mailingową, aby otrzymać informację o terminie (i zniżkę dla subskrybentów).

styczeń 2023 - Weekend Scrum Master #WSM

WSM, czyli Weekendowy Scrum Master, to już klasyka. To najlepsze weekendowe szkolenie dla Scrum Masterów, niezależnie od ich doświadczenia i zaawansowania. W sobotę zaczniemy od zapoznania się z podejściem zwinnym i Scrumem, a w niedzielę dodamy do tego spojrzenie na pracę i odpowiedzialności Scrum Mastera. A to wszystko podszyte setką opowiadań i anegdot oraz przygotowaniem do zdobycia pierwszego scrumowego certyfikatu.

Zapisy i termin już wkrótce!

Kolejne terminy już niedługo!

Zniżki na szkolenia otwarte, pierwszeństwo terminów oraz darmowa porcja wiedzy co tydzień!

Zapisz się na naszą listę mailingową, aby zawsze być na bieżąco z ofertą #białko. To nasi subkrybenci jako pierwsi dowiadują się o nowych terminach szkoleń, otrzymują dodatkowe zniżki, a w dodatku co tydzień dostają przygotowany specjalnie dla nich tekst, którego nie znajdziesz na naszym blogu! Dołącz do grona subksrybentów!