Szkolenia otwarte
i indywidualne

Szkolenia dla Ciebie: stacjonarne, on-line, indywidualne, w małych grupach, w tygodniu i w weekendy.

Szkolenia otwarte i indywidualne

Przerwa wakacyjna

Ekipa #białko rozpoczęła wakacyjną przerwę od szkoleń otwartych publikowanych w naszym kalendarzu. Wciąż realizujemy coaching indywidualny, szkolenia zamknięte dla firm i organizacji. Kolejne terminy na szkolenia otwarte pojawią się na jesieni.


Jeżeli nie chcesz, aby ominęły Cię terminy na szkolenia otwarte, zapisz się na naszą listę mailingową! Tam informujemy o nich w pierwszej kolejności!

Szeroki zakres propozycji #białko

Szkolenia otwarte on-line (zdalne)

W ramach otwartych szkoleń zdalnych, na które zapisać może się każdy, przeprowadzamy wszystkie programy z naszej listy szkoleń. Sprawdź najbliższe daty poniżej w naszym kalendarzu szkoleń.

Szkolenia stacjonarne

Organizujemy także szkolenia stacjonarne, przeprowadzane w salach szkoleniowych w Warszawie i innych miastach. Podobnie jak w przypadku szkoleń zdalnych, dostępna jest nasza cała oferta.

Szkolenia weekendowe

Od kilku lat prowadzimy najlepsze weekendowe szkolenia! Specjalnie przygotowane programy realizowane w sobotę i niedzielę od 09:00 do 15:00 sprawiają, że nie tracisz ani urlopu, ani weekendu.

Indywidualny coaching i szkolenia

Potrzebujesz przećwiczyć konkretne techniki bądź narzędzia? Nie pasują Ci nasze terminy? Chcesz przygotować się do konkretnego wydarzenia bądź wyzwania? Napisz do nas.

Formuła szkoleń otwartych

Nasze szkolenia otwarte organizujemy na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń w prowadzeniu szkoleń stacjonarnych, wirtualnych, zamkniętych i otwartych. Dzięki temu możesz liczyć na najwyższą jakość i mieć spokojną głowę - wszystko przebiegnie zgodnie z planem i w przyjaznej atmosferze. Przed spotkaniem otrzymasz informację o tym, który z naszych trenerów poprowadzi warsztat. Możesz też wybrać formułę - spotkanie w sali szkoleniowej bądź zdalnie w wirtualnej klasie - dostępne w zależności od terminu.

 Informacje o kolejnych terminach na liście mailingowej

Zapisz się korzystając z formularza poniżej, aby zawsze być na biężaco!

Zniżki na szkolenia otwarte, pierwszeństwo terminów oraz darmowa porcja wiedzy co tydzień!

Zapisz się na naszą listę mailingową, aby zawsze być na bieżąco z ofertą #białko. To nasi subkrybenci jako pierwsi dowiadują się o nowych terminach szkoleń, otrzymują dodatkowe zniżki, a w dodatku co tydzień dostają przygotowany specjalnie dla nich tekst, którego nie znajdziesz na naszym blogu! Dołącz do grona subksrybentów!