Cały weekend dla

Product Ownera 

Interesują Cię zagadnienia zarządzania wymaganiami? Szykujesz się do objęcia roli Product Ownera i obawiasz się, że Twoja wiedza i umiejętności nie będą wystarczające? Zapisz się na nasze szkolenie i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

 • Idealne połączenie teorii i praktyki: z jednej strony wiedza, bez której nie można być PO, z drugiej narzędzia, które są potrzebne, aby móc skutecznie realizować tę odpowiedzialność
 • To tylko dwa dni w weekend, a co więcej całe popołudnie zostaje dla Ciebie!
 • Jesteśmy praktykami zwinnego podejścia, budowaliśmy zwinne Produkty w obszarach takich jak: usługi, ecommerce, bankowość, ubezpieczenia i nie tylko!

Zdalne szkolenie "Weekend Product Owner" to nasza propozycja dla wszystkich, którzy pracują bądź przygotowują się do pracy jako Product Ownerzy. Niezależnie od tego czy już jesteś Product Ownerem, czy chcesz nim zostać - nasze szkolenie pomoże Ci rozwinąć productownerskie skrzydła. Praca PO to nie tylko zarządzanie listą wymagań, ale też szereg innych aktywności, do których zaliczyć można chociażby zarządzanie Interesariuszami, jakością czy ryzykiem. Nasze szkolenie skupi się na trzech głównych obszarach:

01

Wiedza teoretyczna dot. zwinnego podejścia, pozwalająca na swobodne działanie w zwinnych metodykach   

02

Wiedza praktyczna, a więc narzędzia i dobre praktyki, bez których nie można skutecznie działać jako Product Owner

03

Przygotowanie do typowych egzaminów dla Product Ownera, jak chociażby popularnego PSPO

Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

Naszą nadrzędną dewizą jest położenie maksymalnego nacisku na warsztatowość szkolenia. W naszej ocenie, żadna ilość czasu spędzana na teorii nie da Ci biegłości w pracy jako Product Owner. 


Podczas szkolenia zapewnimy Ci odpowiednio dużą dawkę wiedzy praktycznej. jak również odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Czy może być lepiej?

Dla Product Ownerów i nie tylko

Jeżeli chcesz wkroczyć w świat zarządzania wymaganiami i podejścia zwinnego, poprowadzimy Cię za rękę i pokażemy jak wygląda świat Product Ownera. Podczas warsztatu przekażemy Ci wiedzę praktyczną i teoretyczną. Pokażemy też, co będzie należało do Twoich odpowiedzialności jako Product Ownera. 

Jeżeli już posiadasz wiedzę scrumową, pracujesz jako Product Owner - skorzystaj z naszych kilkunastu lat praktyki w tworzeniu Produktów i zarządzaniu backlogiem! Podzielimy się przykładami, historiami i pokażemy jak działać efektywniej.

Odświeżenie teorii i przygotowanie do egzaminu to też nie jest zły pomysł. :)

Dla wszystkich zainteresowanych tematyką backlogu i wymagań

Zawsze warto poszerzyć swoją wiedzę w zakresie definiowania Produktów i określania ich używalnego zakresu. Przecież definiowanie Produktów to nie wyłączenie domena zwinnych metodyk i Product Ownerów! Ta wiedzy przyda się także analitykom, deweloperom i Scrum Masterom!

Duet #białko na dobre wpisał się w świat polskiej zwinności. Od 2017 roku prowadząc zwinnego bloga oraz kanał na YouTube szerzą wiedzę w zakresie zwinności. Zaufało nam wiele małych firm jak również wielkich, globalnych koncernów. Czas na Ciebie! 

Nasz plan na weekend

Sobota
 • Zwinny Product Owner
 • Zwinne zarządzanie Produktem
 • Zarządzanie Product Backlogiem
 • Cykl życia wymagania
 • Praca z wymaganiami na podstawie Jira
Niedziela
 • PO a współpraca z zespołem i Interesariuszami
 • Techniki priortetyzacji
 • Mierniki Produktu
 • Jak skutecznie wyznaczyć MVP? 
 • Omówienie egzaminu PSPO

Cały weekend korzyści

Widzieliśmy wielu Product Ownerów, którzy mieli jeden główny problem. Nie znając zakresu odpowiedzialności, działali w sposób, który nie był optymalny, podejmując decyzje, które dalekie były od dobrych praktyk.

Uczestnicząc w naszym szkoleniu masz pewność, że przekażemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o odpowiedzialności Product Ownera w przystępny, poparty praktycznymi ćwiczeniami sposób. Czy można chcieć czegoś więcej? 

Jeśli nie chcesz być kolejnym z tych Product Ownerów, którzy rozwijają swój Produkt po omacku, a jednocześnie nie dbają o jego właściwą jakość zapraszamy na spotkanie z nami!

Poruszane tematy to: podejście Scrum, szacowanie, refinement, priorytetyzacja, zarządzanie interesariuszami i nie tylko.

To wszystko okraszone zostanie niezliczoną ilością praktycznych przykładów i anegdot. Każda z nich to unikalne doświadczenie z projektów w jakich braliśmy udział, masz więc pewność, że mówimy o rzeczywistym świecie, a nie o teorii!

Zoom, Miro i nie tylko

Aby zapewnić wysoką jakość, interaktywność i efektywność szkolenia, używamy sprawdzonych narzędzi. Audio i video obsługujemy za pomocą Zooma, a część warsztatową - Miro.

Szkolenie on-line "Weekend dla Product Ownera"

kolejny termin już wkrótce

tylko

1749

PLN

Zniżka 300 zł dla subskrybentów!

Jeżeli jesteś subskrybentem naszej listy mailingowej, możesz skorzystać ze specjalnej zniżki!


Zapisz się korzystając z przycisku poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy  subskrypcję, cenę i formę płatności.

2049

PLN

Bez pytań, bez listy mailingowej

Nie chcesz otrzymywać od nas wiadomości z poradami, artykułami i promocjami? Na pewno się nie obrazimy. :)


Wystarczy, że klikniesz na poniższy przycisk, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić miejsce, cenę i formę płatności.

100% Gwarancja Satysfakcji

"Najwyższy priorytet ma dla nas zadowolenie klienta"


Tak mówi pierwszy postulat Agile Manifesto w sekcji 12 Zasad Zwinnego Tworzenia Oprogramowania, a my zgadzamy się z nim w zupełności. Można nawet powiedzieć, że zgadzamy się w stu procentach, bo tyle właśnie oferujemy wszystkim, którzy uznają, że przeprowadzone szkolenie nie spełnia ich oczekiwań.


Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony/a ze spędzonego z nami czasu, oddamy Ci wszystkie pieniądze. Wierzymy jednak, że spełnimy Twoje oczekiwania, a może nawet je przekroczymy! Tak, czy inaczej - możesz bezpiecznie zapisywać się na nasze szkolenie.

Często Zadawane Pytania

Czy podana cena jest ceną brutto czy netto?

Ceny za szkolenie podane są powyżej oraz w formularzu do zapisu i różnią się jedynie tym, czy chcesz zasubskrybować naszą listę mailingową. Jeśli tak - zaznacz odpowiednie pole i automatycznie uzyskasz zniżkę. Po zapisie skontaktujemy się z Tobą e-mailowo, aby potwierdzić cenę, miejsce i sposób płatności.


Jeżeli chodzi o VAT to podana cena jest ceną netto, do której zostanie doliczone 23% VAT. Jeżeli jesteś płatnikiem VAT, to oczywiście w większości przypadków powinno to być przezroczyste (zostanie przez Ciebie bądź Twoją firmę odliczone).

Jakie materiały otrzymam po szkoleniu?

Po szkoleniu będziesz mógł/mogła pobrać wszystkie materiały prezentowane i wytworzone w trakcie szkolenia oraz nasze specjalne dodatki:

 • wysokiej jakości prezentacja w formacie PDF
 • zapis wszystkich wykonywanych ćwiczeń na Miro (również jako PDF)
 • specjalna wersja Podręcznika Scrum zawierająca rady, porady i podpowiedzi do popularnych egzaminów scrumowych
 • elektroniczny certyfikat ukończenia szkolenia
 • Kilkudziesięciostronicowa Wyjątkowa Niespodzianka™

Czy szkolenie będzie nagrywane?

Nie. Szkolenie nie będzie nagrywane i nie ma możliwości "odtworzenia" jego fragmentów bądź całości. To znaczy, że obecność w trakcie całego szkolenia jest niezbędna, żeby wyciągnąć z niego 100%.

A co, jeśli mam więcej pytań?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, napisz na kontakt@bialko.eu lub zadzwoń na numer 696 017 636.