#białko
dla Ciebie

Ogromna baza wiedzy, szkolenia
oraz coaching, mentoring i inne...

Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Sprawdź bazę wiedzy #białko

Baza Wiedzy i blog

Przez lata na blogu napisaliśmy setki tekstów na każdy temat. Pogrupowaliśmy je tematycznie w naszej Bazie Wiedzy Agile.

YouTube

Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube, gdzie już teraz znajdziesz setki filmów, a co tydzień publikujemy kolejny!

Lista mailingowa

Co czwartek na naszej liście mailingowej rozsyłamy wyjątkowe materiały, teksty i wiadomości. Zapisz się już dziś!

Nadchodzące szkolenia otwarte:

Weekend z User Stories

20-21 IV

weekendowo

on-line

szkolenie zdalne

Coaching i mentoring indywidualny

Uwielbiamy pracować praktycznie i nad rzeczywistymi problemami. Jako #białko oferujemy zarówno coaching, wsparcie warsztatowe jak i procesy mentoringowe.

W ramach coachingu doraźnego i prac warsztatowych możemy pomóc rozwiązać Twoje problemy, doradzić w tematach, którymi aktualne się zajmujesz, a nawet wspólnie przygotować Cię do przeprowadzenia warsztatów (np. refinement, Story Mapping, Event Storming, etc.) lub wydarzeń takich jak retro czy planowanie. Możemy też po prostu porozmawiać - bardzo często Scrum Masterzy poszukują możliwości odbicia swoich przemyśleń od osób z doświadczeniem. 

Zdarza się też, że pracujemy długofalowo w ramach procesów mentoringowych. Wtedy wspólnie ustalamy cele, horyzont czasowy oraz intensywność spotkań. Mogą to być rozmowy on-line, jak i "na żywo", a także wspólne prace warsztatowe. W ramach mentoringu zawsze wiążesz się z określoną osobą na dłuższy czas, dlatego najpierw wspólnie ustalamy kto byłby dla Ciebie odpowiedni.

Podsumowując: jesteśmy dla Ciebie w taki sposób, w jaki tego potrzebujesz. Terminy ustalamy indywidualnie.

Szkolenia otwarte i weekendowe

Dużą częścią naszej oferty dla osób indywidualnych są nasze szkolenia otwarte i weekendowe. Sprawdź nasz kalendarz szkoleń bądź zapisz się korzystając z formularza poniżej.

Szkolenia zdalne

Nie da się ukryć, że najwięcej prowadzimy szkoleń zdalnych, korzystając ze sprawdzonych narzędzi (Zoom, Miro) i metod.

Szkolenia weekendowe

Specjalnie dla osób indywidualnych, które nie chcą zużywać urlopu na edukację, oferujemy wyjątkowe szkolenia weekendowe!

Szkolenia stacjonarne

Kilka razy w roku przygotowujemy też szkolenia otwarte w Warszawie. Chcesz nas zaprosić do innego miasta? Daj nam znać!

Zniżki na szkolenia otwarte, pierwszeństwo terminów oraz darmowa porcja wiedzy co tydzień!

Zapisz się na naszą listę mailingową, aby zawsze być na bieżąco z ofertą #białko. To nasi subkrybenci jako pierwsi dowiadują się o nowych terminach szkoleń, otrzymują dodatkowe zniżki, a w dodatku co tydzień dostają przygotowany specjalnie dla nich tekst, którego nie znajdziesz na naszym blogu! Dołącz do grona subksrybentów!