Nie masz czasu na szkolenia w tygodniu?

Weekend Scrum Master jest dla Ciebie!

Pełnoprawne szkolenie przygotowujące do roli Scrum Mastera w formule 2x6 godzin. Poznaj Scrum, posłuchaj praktyków, zostań Scrum Masterem, przygotuj się do zdobycia scrumowego certyfikatu.


Zdalne szkolenie "Weekend Scrum Master" to nasza propozycja dla wszystkich, którzy przy dzisiejszej pracy zdalnej i szalonym tempie życia wciąż chcą się rozwijać i doskonalić jako Scrum Masterzy. Niezależnie od tego czy już jesteś Scrum Masterem, czy chcesz nim zostać - nasze szkolenie pomoże Ci rozwinąć scrummasterskie skrzydła.

nie bierz urlopu na szkolenie!

Wiemy, że doszkalanie się na własną rękę bywa kosztowne. Szczególnie, jeśli do ceny szkolenia czy warsztatu trzeba doliczyć utracone korzyści w postaci straconego urlopu. Dlatego nasza propozycja to szkolenie weekendowe w formule 2x6 godzin.

Nie stracisz urlopu, ani nawet całego weekendu.

zdobądź praktyczną wiedzę!

Jesteśmy przede wszystkim praktykami. Najważniejsze dla nas są aspekty wykorzystania Scruma w codziennej pracy, w szczególności w pracy Scrum Mastera.

Sposób w jaki przedstawiamy Scruma pełen jest opowieści, anegdot i przykładów. A jakby tego było mało, dokładamy też sporo ćwiczeń.

poznaj efektywną formułę on-line!

Gwarantujemy, że nawet nie poczujesz, kiedy minie sześć godzin. Teorię przeplatamy dyskusjami, ćwiczeniami na naszym ulubionym Miro (i nie tylko) oraz zadaniami.

Zajęcia prowadzimy "do ostatniego uczestnika", więc jeśli chcesz zostać dłużej i zdobyć jeszcze więcej wiedzy - jesteśmy dla Ciebie.

Scrum od początku, do... praktyki

Nasze szkolenie rozpoczynamy od kompletnego wprowadzenia w proces Scrumowy, który następnie pokażemy jak... zniszczyć. Czarno na białym wyjaśnimy, kiedy Scrum działa, a kiedy nie i co jako Scrum Master można w takiej sytuacji zrobić.

Darmowy poradnik egzaminacyjny

Wiemy, że dla wielu z Was praktyczna wiedza jest równie ważna co praktyczne... podejście do egzaminu certyfikującego Waszą scrummasterską wiedzę. Dlatego też na koniec każdemu poradzimy, jak bezpiecznie i bezproblemowo zdobyć niektóre trzyliterowe certyfikaty. :)

Skupienie na roli Scrum Mastera

Szkolenie nakierowane jest na wiedzę scrumową i scrummasterską. To znaczy, że pokryjemy wszystkie obszary dobrego Scrum Mastera - znajomość metodyki Scrum, techniki, umiejętności miękkie i typowe pułapki.

Dla osób chcących zostać Scrum Masterem

Jeżeli chcesz wkroczyć w świat Scrum i podejścia zwinnego, poprowadzimy Cię za rękę i pokażemy jak Scrum powinien wyglądać i jak często wygląda. Pokażemy też co będzie należało do Twoich odpowiedzialności jako Scrum Mastera.

Podpowiemy też jak zdobyć najpopularniejszy certyfikat Scrum Mastera.

Dla tych, co już pracują jako Scrum Master

Jeżeli już posiadasz wiedzę Scrumową - skorzystaj z naszych kilkunastu lat scrumowej praktyki! Podzielimy się przykładami, historiami i pokażemy jak działać efektywniej.

Odświeżenie teorii i przygotowanie do egzaminu to też nie jest zły pomysł. :)

Dla wszystkich zainteresowanych Scrumem i pracą scrumową

Każdy członek Zespołu Scrumowego powinien być świadom tego, jak wygląda Scrum. Możesz potraktować te szkolenie jako przepustkę do scrumowego świata i zapoznanie się z najpopularniejszą metodyką zwinną.

Nasz plan na weekend

Dzień pierwszy

Agile i Scrum w pigułce

 • Agile i Agile Mindset - jakie są podstawy podejścia zwinnego, co to jest 12 Zasad Zwinnego Tworzenia Oprogramowania i skąd się wzięły
 • 100% Podręcznika Scrum - filary, wartości, artefakty, role i wydarzenia, a wszystko to przeplatane mnóstwem ćwiczeń
 • Praktyczne porady dotyczące ról i wydarzeń w kontekście pracy Scrum Mastera
 • Wasz proces Scrumowy - komentujemy, podpowiadamy i pomagamy zoptymalizować realne, życiowe przykłady wykorzystania Scruma
 • Narzędzia wspomagające pracę Scrum Mastera

Dzień drugi

Scrum i Scrum Master w praktyce

 • Scrum-But, czyli najczęściej spotykane scrumowe wynaturzenia  i jak sobie z nimi poradzić
 • Scrum Master Antipatterns, czyli antywzorce roli SM-a - zobacz czego nie powinieneś robić i kim nie powinieneś być
 • Szacowanie i priorytetyzacja jako techniki pomocne w organizacji pracy Zespołu
 • Jeszcze więcej ćwiczeń i zajęć warsztatowych, aby ugruntować zdobytą wiedzę
 • Porady, poradniki i sposób na zdanie popularnych egzaminów na Scrum Mastera 
 • Nieograniczona czasowo sesja Q&A

Lubimy mówić, że jesteśmy inni niż wszyscy. Wywodzimy się z różnych dziedzin, ale przede wszystkim jesteśmy praktykami, którzy cały czas aktywnie działają w branży. Spędzamy też ze sobą za dużo czasu, co powoduje, że przejmujemy od siebie wiedzę i stajemy się uniwersalni. 

Dlaczego o  tym piszemy? Zapisując się na szkolenie masz pewność, że przekazana wiedza dotyczyć będzie wszystkich aspektów procesu, od pomysłu po przekazanie do użytkowania. 

Cały weekend korzyści

Wykorzystując kilka godzin dziennie przez dwa dni weekendu dowiesz się czym jest Agile i dlaczego to nie to samo co Scrum. Nauczymy Cię kilku praktyk Lean, nie zapomnimy również o psychologicznym podłożu działania Zespołu. Dowiesz się, czym jest proces Waterfall i dlaczego sprawdza się w części projektów. Dogłębnie zrozumiesz podstawy działania frameworku Scrum i proces wytwórczy Produktu oraz czym się różni od pracy projektowej.

Obudzony w nocy o północy będziesz wiedział CZYM są i JAK praktycznie wykorzystać artefakty Scrum, czy są poszczególne odpowiedzialności Scrum Team (PO / SM / DEV) oraz  jak praktycznie wyglądają  wydarzenia, które zajmują do 12% czasu trwania Sprintu.

Jakby tego było mało nauczysz się szacowania wymagań, opowiemy Ci o wadach i zaletach wyceny wraz z najczęściej wykorzystywanymi metodami. Damy Ci praktyczne przykłady, jak rozmawiać o wycenie z członkami Twojego przyszłego Zespołu. Podejdziemy do tematu priorytetyzacji, bo jako Scrum Master będziesz też odpowiedzialny za wspieranie Product Ownera.

To wszystko okraszone zostanie niezliczoną ilością ćwiczeń, praktycznych przykładów i anegdot. Każda z nich to unikalne doświadczenie z projektów w jakich braliśmy udział, masz więc pewność, że mówimy o praktyce, a nie tylko o teorii Scrum! 

Zoom, Miro i nie tylko

Aby zapewnić wysoką jakość, interaktywność i efektywność szkolenia, używamy sprawdzonych narzędzi. Audio i video obsługujemy za pomocą Zooma, a część warsztatową - Miro.

"Skutkiem ubocznym" szkolenia jest nauka wykorzystania tych narzędzi w pracy zdalnej. Podpowiemy też, jakie inne narzędzia i techniki przydadzą się SM-owi w 2024 roku.

Uwaga: Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania napisz do nas. Odpowiadamy osobiście na wszystkie wiadomości!

Szkolenie on-line "Weekend Scrum Master"
kolejny termin już wkrótce

tylko

1949

PLN

Zniżka 300 zł dla subskrybentów!

Jeżeli jesteś subskrybentem naszej listy mailingowej, możesz skorzystać ze specjalnej zniżki!


Zapisz się korzystając z przycisku poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy  subskrypcję, cenę i formę płatności.

2249

PLN

Bez pytań, bez listy mailingowej

Nie chcesz otrzymywać od nas wiadomości z poradami, artykułami i promocjami? Na pewno się nie obrazimy. :)


Wystarczy, że klikniesz na poniższy przycisk, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić miejsce, cenę i formę płatności.

100% Gwarancja Satysfakcji

"Najwyższy priorytet ma dla nas zadowolenie klienta"


Tak mówi pierwszy postulat Agile Manifesto w sekcji 12 Zasad Zwinnego Tworzenia Oprogramowania, a my zgadzamy się z nim w zupełności. Można nawet powiedzieć, że zgadzamy się w stu procentach, bo tyle właśnie oferujemy wszystkim, którzy uznają, że przeprowadzone szkolenie nie spełnia ich oczekiwań.


Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony/a ze spędzonego z nami czasu, oddamy Ci wszystkie pieniądze. Wierzymy jednak, że spełnimy Twoje oczekiwania, a może nawet je przekroczymy! Tak, czy inaczej - możesz bezpiecznie zapisywać się na nasze szkolenie.

Często Zadawane Pytania

Czy podana cena jest ceną brutto czy netto?

Ceny za szkolenie podane są powyżej oraz w formularzu do zapisu i różnią się jedynie tym, czy chcesz zasubskrybować naszą listę mailingową. Jeśli tak - zaznacz odpowiednie pole i automatycznie uzyskasz zniżkę. Po zapisie skontaktujemy się z Tobą e-mailowo, aby potwierdzić cenę, miejsce i sposób płatności.


Jeżeli chodzi o VAT to podana cena jest ceną netto, do której zostanie doliczone 23% VAT. Jeżeli jesteś płatnikiem VAT, to oczywiście w większości przypadków powinno to być przezroczyste (zostanie przez Ciebie bądź Twoją firmę odliczone).

Jakie materiały otrzymam po szkoleniu?

Po szkoleniu będziesz mógł/mogła pobrać wszystkie materiały prezentowane i wytworzone w trakcie szkolenia oraz nasze specjalne dodatki:

 • wysokiej jakości prezentacja w formacie PDF
 • zapis wszystkich wykonywanych ćwiczeń na Miro (również jako PDF)
 • specjalna wersja Podręcznika Scrum zawierająca rady, porady i podpowiedzi do popularnych egzaminów scrumowych
 • elektroniczny certyfikat ukończenia szkolenia
 • Kilkudziesięciostronicowa Wyjątkowa Niespodzianka™

Czy szkolenie będzie nagrywane?

Nie. Szkolenie nie będzie nagrywane i nie ma możliwości "odtworzenia" jego fragmentów bądź całości. To znaczy, że obecność w trakcie całego szkolenia jest niezbędna, żeby wyciągnąć z niego 100%.

A co, jeśli mam więcej pytań?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, napisz na kontakt@bialko.eu lub zadzwoń na numer 696 017 636.