Szkolenie

Scrum dla
Scrum Mastera

Najlepsze szkolenie dla nowych i początkujących
Scrum Masterów oraz tych, którzy chcą rozpocząć
ścieżkę certyfikacyjną.

Profesjonalne podejście do odpowiedzialności Scrum Mastera

Zastanawiasz się nad spróbowaniem swoich sił jako Scrum Master? Jesteś nim, jednak szukasz możliwości odświeżenia wiedzy o metodyce? Poszukujesz nowych inspiracji? A może po prostu przygotowujesz się do egzaminu certyfikującego i szukasz pomocy? Nie mogłeś lepiej trafić.

#białko pomoże Ci w tym i innych potrzebach związanych z rolą Scrum Mastera.

Komplet wiedzy o Scrum 

Zapraszamy osoby poszukujące wiedzy w zakresie zwinności, Scrum i odpowiedzialności Scrum Mastera, ze szczególnym uwzględnieniem: nowych i przyszłych Scrum Masterów, osoby z doświadczeniem w Scrumie chcące uporządkować wiedzę oraz wszystkich tych, którzy przygotowują się do zdania swoijego pierwszego scrummasterskiego certyfikatu.

Miejsce, z którego przychodzisz nie ma znaczenia, w ramach naszego spotkania nie skupiamy się na branży IT, a patrzymy na Scrum szerzej.

Zostań (dobrym) Scrum Masterem

Nasza propozycja ma jasny cel - przekazanie kompletu wiedzy potrzebnego Scrum Masterom w rozpoczęciu pracy z zespołami w Scrum, poparcie tej wiedzy opowieściami i przykładami praktycznymi, rozwianie wszystkich wątpliwości jakie się pojawią oraz uporządkowanie wiedzy na temat Scruma i podejścia zwinnego. Sporo tego!

Nasz program jest autorski, zbudowany na bazie naszych doświadczeń i sprawdzony wiele razy. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś nie czuł się gotowy do pełnienia roli Scrum Mastera. Co więcej, wszyscy którzy podchodzili do egzaminów certyfikujących zdali je bez problemu.

Dwa dni, cztery albo... weekend

Szkolenie przeprowadzane jest w formie intensywnego, dwudniowego spotkania. Nie możesz spotkać się z nami „na żywo”? Nie martw się, zwirtualizujemy szkolenie dzięki używanym przez nas narzędziom, gwarantujemy że nie zauważysz różnicy.

Nasza sprawdzona zdalna formuła to 4x4, czyli cztery dni po cztery godziny - od 9 do 13 lub od 13 do 17. Oferujemy także wariant weekendowy, przeznaczony dla tych, którzy nie chcą stracić urlopu na szkolenia.

Teoria, teorią, ale... praktyka!

Nie od dziś wiadomo, że najlepszymi nauczycielami są praktycy. Czy można trafić lepiej? Nasze łączne doświadczenie to ponad 19 lat w zwinności co powoduje, że widzieliśmy wszystko lub prawie wszystko. To gwarantuje, że szkolenie to nie będzie tylko teoretycznym opisem metodyki  a również okazją do wymiany doświadczeń czy zadawania pytań trudnych. Na pewno na wszystkie odpowiemy.

Szkolenie prócz części teoretycznej zawiera również część praktyczną nakierowaną na pełnienie roli Scrum Mastera. Gotowi? Zapraszamy.

Przygotuj się z nami
 do egzaminu

Szkolenie "Scrum dla Scrum Mastera" obejmuje także przygotowanie do
popularnych egzaminów, jak np. PSM I organizacji Scrum.org.

Szkolenie "Scrum dla Scrum Mastera"

Agenda naszego szkolenia:

 • Zwinność i agile mindset
 • Proces Scrum
 • Filary Scrum
 • Artefakty Scrum
 • Zobowiązania i jak je budować
 • Wydarzenia Scrum
 • Odpowiedzialności Scrum
 • Wartości Scrum
 • Praktyczna Retrospektywa
 • Scrum-But
 • Antywzorce Scrum Mastera
 • Jakość i ryzyko
 • Wprowadzenie do skalowania Scrum
 • Omówienie egzaminu

Agenda jest identyczna dla szkoleń weekendowych, zdalnych i stacjonarnych - różni się jedynie sposób jej realizacji, proporcje pomiędzy dyskusjami i omawianiem materiałów.

Niezależnie od wybranej formy oferujemy najwyższą jakość #białko!

Weekend Scrum Master

W ramach naszych otwartych szkoleń i terminów przygotowywanych przez #białko prowadzimy także spotkania weekendowe. "Weekend Scrum Master" to najlepsze weekendowe szkolenie dotyczące Scruma!

szkolenie stacjonarne

2 dni po 8 godzin

szkolenie zdalne

4 dni po 4 godziny

szkolenia zamknięte

dla firm i instytucji

szkolenia otwarte