Szkolenia  |  Wsparcie Agile  |  Trenerzy  |  Blog  |  Mailing  |  YouTube  |  O nas

Doświadczeni trenerzy Scrum i Agile

Małe i duże projekty, waterfall i Scrum, inicjatywy wewnętrzne i zewnętrzne...

Kim są nasi trenerzy Scrum/zwinni konsultanci?

I dlaczego tak lubią przekazywać wiedzę na temat metodyk zwinnych (agile)?

Trener Scrum - Łukasz Bręk

Łukasz Bręk

Zdobywając doświadczenie jako analityk biznesowy był stawiany między innymi w rolach Scrum Mastera i Product Ownera. Tak zaczęła się jego przygoda ze Scrumem (PSM, PSPO).


Dzięki swojemu bardzo otwartemu podejściu do ludzi świetnie radzi sobie z wydobywaniem i wypracowywaniem rozwiązań najtrudniejszych problemów. Takie podejście do ludzi to rzadkość.


Trener Scrum, konsultant, architekt biznesowy, ekspert od transformacji i skalowania zwinnego podejścia.

Trener Scrum - Tomasz Dzierżek

Tomasz Dzierżek

Scrum Master z powołania, z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą (PSM I-III). Specjalizuje się w przekształcaniu tradycyjnych hierarchicznych zespołów w zwinne oraz w skalowaniu procesu Scrumowego na dziesiątki i setki osób.


Kiedyś także analityk IT, a w zamierzchłych czasach - developer. Posiada praktyczną wiedzę na temat całego procesu wytwórczego.


Obecnie - trener Scrum i konsultant, agile coach, ekspert od transformacji i skalowania zwinnego podejścia.

Nasze szkolenia możemy także poprowadzić we dwójkę!

Co dwaj trenerzy Scrum, to nie jeden!

Przeprowadziliśmy wspólnie dziesiątki szkoleń i warsztatów, na których poznaliśmy setki osób. Nasze unikalne doświadczenie pokazało, że zajęcia prowadzone przez parę osób spotykają się ze znacznie lepszym odbiorem.


Daje to zarówno nam, jak i Tobie, same korzyści!


Nasi dwaj trenerzy Scrum różnią się od siebie pod względem charakterów, doświadczeń i podejścia do ludzi. Idealnie się uzupełniają, w końcu "co dwie głowy, to nie jedna."


W trakcie naszych spotkań duży nacisk kładziemy na dyskusje i zajęcia praktyczne. Często stosujemy podział na grupy, dbając by każda z nich otrzymała dopasowane informacje zwrotne.


Z tych powodów, niezależnie od wielkości grupy szkoleniowej, możemy także poprowadzić zajęcia we dwójkę. I wcale nie kosztuje to dwa razy więcej!


Trenerzy Scrum #białko

Masz do nas pytania?

Na e-maile odpowiadamy w przeciągu 24 godzin, a jeśli chcesz się spotkać - uwielbiamy pić kawę w dobrym towarzystwie. Szczególnie, jeśli rozmowa dotyczy Scrum/Agile.

Copyright 2017-2021, #białko