Szkolenia  |  Wsparcie Agile  |  Trenerzy  |  Blog  |  YouTube  |  O nas

Doświadczeni trenerzy Scrum i Agile

Małe i duże projekty, waterfall i Scrum, inicjatywy wewnętrzne i zewnętrzne...

Kim są nasi trenerzy Scrum?

I dlaczego tak lubią przekazywać wiedzę na temat metodyk zwinnych (agile)?

Trener Scrum - Łukasz Bręk

Łukasz Bręk

Zdobywając doświadczenie jako analityk biznesowy był stawiany między innymi w rolach Scrum Mastera i Product Ownera. Tak zaczęła się jego przygoda ze Scrumem (PSM, PSPO).​


Dzięki swojemu bardzo otwartemu podejściu do ludzi świetnie radzi sobie z wydobywaniem i wypracowywaniem rozwiązań najtrudniejszych problemów. Takie podejście do ludzi to rzadkość.


Trener Scrum, konsultant, architekt biznesowy.

Trener Scrum - Tomasz Dzierżek

Tomasz Dzierżek

Scrum Master z powołania, z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą (PSM I-III). Specjalizuje się w przekształcaniu tradycyjnych hierarchicznych zespołów w zwinne oraz w skalowaniu procesu Scrumowego na dziesiątki i setki osób.


Kiedyś także analityk IT, a w zamierzchłych czasach - developer. Posiada praktyczną wiedzę na temat całego procesu wytwórczego.


Obecnie - trener Scrum i konsultant.

A kim są nasi coachowie?

Gdyby trenerów było za mało, mamy na pokładzie także coachów!

Coach Sławomir Żydek

Sławomir Żydek

Trener, coach, konsultant.


Swój warsztat trenerski opiera na pracy na procesie grupowym, pracy na diagnozie i na realnych problemach. Prowadził także wydarzenia Assessment Center i jest assesorem.


W swojej pracy skupia się na prawdziwych potrzebach uczestników. Bada realia i tworzy sytuację edukacyjną sprzyjającą wypracowaniu najlepszych sposobów na rozwiązywanie problemów biznesowych.


Dostarcza niezbędnych doświadczeń, dzięki którym warsztaty są inspirującym przeżyciem.

Nasze szkolenia zwykle prowadzimy we dwójkę!

Co dwaj trenerzy Scrum, to nie jeden!

Przeprowadziliśmy wspólnie dziesiątki szkoleń i warsztatów, na których poznaliśmy setki osób. Nasze unikalne doświadczenie pokazało, że zajęcia prowadzone przez parę osób spotykają się ze znacznie lepszym odbiorem.


Daje to zarówno nam, jak i Tobie, same korzyści!


Nasi dwaj główni trenerzy Scrum różnią się od siebie pod względem charakterów, doświadczeń i podejścia do ludzi. Idealnie się uzupełniają, w końcu "co dwie głowy, to nie jedna."


W trakcie naszych spotkań duży nacisk kładziemy na dyskusje i zajęcia praktyczne. Często stosujemy podział na grupy, dbając by każda z nich otrzymała dopasowane informacje zwrotne.


Z tych powodów wszystkie zajęcia, niezależnie od wielkości grupy szkoleniowej, najczęściej zajęcia prowadzą dwaj trenerzy Scrum.


Trenerzy Scrum #białko

Masz do nas pytania?

Na e-maile odpowiadamy w przeciągu 24 godzin, a jeśli chcesz się spotkać - uwielbiamy pić kawę w dobrym towarzystwie. Szczególnie, jeśli rozmowa dotyczy Scrum/Agile.

Copyright 2017-2020, #białko