Szkolenia  |  Wsparcie Agile  |  Trenerzy  |  Blog  |  Mailing  |  YouTube  |  O nas

Agile Coaching

Wsparcie przy wdrażaniu metodyk zwinnych, skalowaniu i transformacji na agile.

Transformacja na agile? Wdrażanie metodyk zwinnych?

Skorzystaj z pomocy doświadczonych Agile Coachów.

Wdrażanie i optymalizacja metodyk zwinnych

Wdrażanie metodyk zwinnych (jak np. Scruma) w ramach już istniejących organizacji, a także transformacje całych projektów i przedsięwzięć stanowią nie lada wyzwanie. Warto przy takiej okazji skorzystać z doświadczenia osób, które już to robiły i zmierzyły się z nieuniknionymi problemami.


Reorganizacja i zmiana sposobu pracy może kojarzyć się dobrze. Wszyscy mogą być podekscytowani i żądni zmian. Jeśli wszystko jest dobrze przygotowane i wszyscy są świadomi przyczyn i spodziewanych skutków, to powszechnie panujący optymizm tylko pomaga w tej trudnej operacji. 


Skorzystaj z naszego szerokiego doświadczenia zarówno z ogromnych (kilkadziesiąt zespołów scrumowych), jak i mniejszych przedsięwzięć.

Agile Coaching

Tym, kim Scrum Master jest dla zespołu, tym Agile Coach jest dla całej organizacji. Taka rola przydaje się nie tylko przy transformacjach czy skalowaniu, ale w każdej sytuacji, w której chcemy stać się bardziej "zwinni" czy "scrumowi".


Agile Coaching to wsparcie całej organizacji bądź projektu doświadczeniem i umiejętnościami doskonalenia zwinnych procesów. Osoba na tym stanowisku zauważa zachowania wymagające poprawy, zapewnia transparentność i pomaga wprowadzać usprawnienia. Jest doświadczonym mediatorem i facylitatorem.


Nasi konsultanci mogą dołączyć do Twojej organizacji w roli Agile Coacha, wspierając wszystkie działania związane z metodykami zwinnymi i organizacją pracy.

Potrzebujesz Agile Coachingu?

Napisz do nas, uzgodnimy dostępność, warunki i harmonogram oddelegowania doświadczonego Agile Coacha do Twojej organizacji.

Oferujemy także tradycyjny konsulting.

Copyright 2017-2021, #białko