Weekend

Bez*

Konfliktów

Wynieś swoje umiejętności miękkie na zupełnie nowy poziom! Nasz weekendowy warsztat nauczy Cię jak skutecznie rozwiązywać konflikty w zespołach (i nie tylko)!

* To tylko marketingowa nazwa, konfliktów nie da się uniknąć, ale da się je korzystnie rozwiązywać i umiejętnie nawigować. Tego właśnie uczymy!

Pracujesz z ludźmi?
Potrzebujesz tych umiejętności!

Zapraszamy na weekendowy warsztat z zarządzania konfliktami "Zwinna Psychologia Konfliktów", który wyniesie Twoje umiejętności miękkie na jakościowo lepszy poziom! Pokażemy, jak radzić sobie w sporach na poziomie organizacji, zespołu, a nawet indywidualnie! Dowiecie się, jak nie bać się konfliktów, nie niszczyć przez nie relacji, ani nie tracić twarzy. Poznacie techniki łagodzenia sporów i pośrednictwa w nich oraz zdobędziecie umiejętności komunikacyjne, które przydadzą się zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

To świetna sprawa dla każdego managera, Scrum Mastera, Team Leada, Agile Coacha i każdego, kto chciałby rozwijać swoje umiejętności miękkie.

Nie jest to zwykłe szkolenie, to on-line'owy warsztat, na którym działamy praktycznie!

Co by było, gdyby większość kierowców nie uczyło się prowadzenia samochodu, ani nie znało przepisów ruchu drogowego?

Niestety, jeśli chodzi o umiejętności miękkie, mamy właśnie taką sytuację: ciągle pracujemy z ludźmi, a tylu rzeczy o ich naturze nie wiemy!

Powoduje to problemy nie tylko w pracy, ale i w życiu osobistym. A konflikty to nic złego, tylko nasza codzienność!

PSYCHOLOGIA KONFLIKTU
W WEEKEND

Po dobrze przyjętym i świetnie ocenionym Weekendowym Scrum Masterze oraz Weekendzie ze Zwinnymi Wymaganiami, rozwijamy naszą ofertę o absolutny hit - Zwinną Psychologię Konfliktów. Podczas 12 godzin, rozłożonych na dwa dni, porozmawiamy o psychologii i dynamice konfliktów, źródle ich pochodzenia, a przede wszystkim o tym, jak skutecznie sobie z nimi radzić. Omówimy nie tylko pożyteczne techniki, ale również złe nawyki, których koniecznie musimy się pozbyć, jeżeli nie chcemy zniszczyć relacji w naszym zespole.

Nauczysz się przewidywać spory i poprawnie identyfikować ich przyczynę. Dowiesz się o tym, kiedy konflikty potrafią być korzystne i konstruktywne, a kiedy w ogóle nie warto ich rozwiązywać. Te wszystkie umiejętności przydadzą się nie tylko w życiu zawodowym, ale również i w prywatnym.

Zapowiada się ekscytująco i... aktywnie! Śmiało możemy powiedzieć, że większość czasu spędzisz na ćwiczeniach i warsztatach w małych podgrupach. Poznasz też masę ciekawych technik i narzędzi. A to wszystko pod okiem dwóch doświadczonych trenerów.

#białko

Plan na weekend od 09:00 do 15:00

dzień pierwszy

SOBOTA

Pierwszego dnia poznamy niezbędną teorię: dlaczego konflikty są nieuniknione, kiedy mogą być niebezpieczne dla naszych relacji, zespołów i organizacji, a kiedy możemy na nich zyskać. Opanujemy wiedzę na temat źródeł konfliktów, takich jak komunikacja, kultura, osobowość oraz wielu innych.

Nauczymy się zasad komunikacji, niezbędnych w skutecznym radzeniu się sobie z konfliktem. Dowiemy się dużo na temat typów osobowości - własnej oraz innych ludzi. To pomoże nam przewidywać potencjalne konflikty oraz im zapobiegać. 

Dużo będzie "pracy własnej" - nauka pod opieką trenera jest tym, na co stawiamy. Będziemy opiekować się grupami i podgrupami, mamy też ambicję odpowiedzenia na wszystkie Wasze pytania.

Zajmiemy się także tematem destruktywnych sposobów rozwiązania konfliktów, które często są naszymi reakcjami instynktownymi. Nauczymy się nie tylko tego, jak nie pogarszać sporów przez użycie pseudo-rozwiązań, ale również jak mamy się bronić, kiedy ktoś stosuje się je przeciwko nam! 

dzień drugi

NIEDZIELA

Drugi dzień rozpoczniemy od praktycznego modelu eskalacji/deeskalacji konfliktu, a potem opracujemy tuzin technik i praktyk służących do skutecznego rozwiązywania sporów.

Opracujemy też rozwiązywanie konfliktów przez Mediatora, czyli stronę neutralną. Bardzo często właśnie taką rolę pełni Scrum Master lub Agile Coach kiedy w zespole zaczyna się konflikt. Nauczymy się więc, jak działać, zachowując prawdziwą neutralność i pomagając obu stronom sporu.


Część warsztatowa występuje zarówno w pierwszym, jak i w drugim dniuSpędzimy trochę czasu na poznawaniu siebie (i innych) oraz na przygotowaniu do nawigacji konfliktów w zespołach!


Dlaczego weekend?

Wiemy, że w tygodniu często nie ma czasu. Praca, rodzina, dom, a gdzie czas dla siebie?

Stąd też zdalna formuła - najbardziej przystępna ze wszystkich!

Czy zostanę ekspertem od konfliktów?

Damy Ci odpowiednie narzędzia, a zostanie prawdziwym ekspertem od konfliktów będzie wymagało tylko czasu i praktyki. Przedstawimy Ci też framework, dzięki któremu unikniesz wielu przykrych błędów.

Dwóch trenerów

Stawiamy na wspólną pracę, dlatego szkolenie prowadzone będzie przez dwóch trenerów. Wiemy, że na to liczycie!

Ograniczona liczba miejsc!

Przez większą część czasu pracujemy warsztatowo i chcemy aby każdy poczuł, że zrozumiał i przećwiczył wszystkie aspekty technik i narzędzi. Dlatego też liczba miejsc na "Zwinną Psychologię Konfliktów" jest ograniczona!

Zespół trenerski

Podczas szkolenia będziesz pracował z jednym bądź dwoma trenerami - w zależności od wielkości grupy. Opiekunem merytorycznym szkolenia jest Artur Komendatskyi.

Artur Komendatskyi

Trener, Agile Leader, Scrum Master

Tomasz Dzierżek

Trener, Agile Coach, Scrum Master

"Weekend Z Konfliktami Bez Konfliktów"

kolejny termin już wkrótce

tylko

1599

PLN

Zniżka 300 zł dla subskrybentów!

Jeżeli jesteś subskrybentem naszej listy mailingowej, możesz skorzystać ze specjalnej zniżki!


Zapisz się korzystając z przycisku poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy  subskrypcję, cenę i formę płatności.

1899

PLN

Bez pytań, bez listy mailingowej

Nie chcesz otrzymywać od nas wiadomości z poradami, artykułami i promocjami? Na pewno się nie obrazimy. :)


Wystarczy, że klikniesz na poniższy przycisk, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić miejsce, cenę i formę płatności.

100% Gwarancja Satysfakcji

"Najwyższy priorytet ma dla nas zadowolenie klienta"


Tak mówi pierwszy postulat Agile Manifesto w sekcji 12 Zasad Zwinnego Tworzenia Oprogramowania, a my zgadzamy się z nim w zupełności. Można nawet powiedzieć, że zgadzamy się w stu procentach, bo tyle właśnie oferujemy wszystkim, którzy uznają, że przeprowadzone szkolenie nie spełnia ich oczekiwań.


Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony/a ze spędzonego z nami czasu, oddamy Ci wszystkie pieniądze. Wierzymy jednak, że spełnimy Twoje oczekiwania, a może nawet je przekroczymy! Tak, czy inaczej - możesz bezpiecznie zapisywać się na nasze szkolenie.

Często Zadawane Pytania

Czy podana cena jest ceną brutto czy netto?

Ceny za szkolenie podane są powyżej oraz w formularzu do zapisu i różnią się jedynie tym, czy chcesz zasubskrybować naszą listę mailingową. Jeśli tak - zaznacz odpowiednie pole i automatycznie uzyskasz zniżkę. Po zapisie skontaktujemy się z Tobą e-mailowo, aby potwierdzić cenę, miejsce i sposób płatności.


Jeżeli chodzi o VAT to podana cena jest ceną netto, do której zostanie doliczone 23% VAT. Jeżeli jesteś płatnikiem VAT, to oczywiście w większości przypadków powinno to być przezroczyste (zostanie przez Ciebie bądź Twoją firmę odliczone).

Jakie materiały otrzymam po szkoleniu?

Po szkoleniu będziesz mógł/mogła pobrać wszystkie materiały prezentowane i wytworzone w trakcie szkolenia oraz nasze specjalne dodatki:

  • wysokiej jakości prezentacja w formacie PDF
  • zapis wszystkich wykonywanych ćwiczeń na Miro (również jako PDF)
  • specjalna wersja Podręcznika Scrum zawierająca rady, porady i podpowiedzi do popularnych egzaminów scrumowych
  • elektroniczny certyfikat ukończenia szkolenia
  • Kilkudziesięciostronicowa Wyjątkowa Niespodzianka™

Czy szkolenie będzie nagrywane?

Nie. Szkolenie nie będzie nagrywane i nie ma możliwości "odtworzenia" jego fragmentów bądź całości. To znaczy, że obecność w trakcie całego szkolenia jest niezbędna, żeby wyciągnąć z niego 100%.

A co, jeśli mam więcej pytań?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, napisz na kontakt@bialko.eu lub zadzwoń na numer 696 017 636.