Nieco inne
warsztaty

Wyłącznie dla naszych subskrybentów oferujemy wyjątkowe autorskie warsztaty #białko, które punktowo adresują najczęściej zgłaszane przez Was potrzeby!

Cztery godziny, 100% #białko

Poznaj wyjątkowe warsztaty, na których zajmujemy się tylko i wyłącznie praktyką - prawdziwe "learning by doing"


Warsztat
"Zdalny Scrum Master"

Działasz jako Scrum Master bądź Scrum Masterka, ale borykasz się z problemami związanymi ze zdalną pracą? Uważasz, że wszystkie materiały przeznaczone są tylko i wyłącznie dla zespołów pracujących stacjonarnie? 

 

Zapraszamy na krótki warsztat "Zdalny Scrum Master", gdzie przejdziemy przez proces scrumowy i pokażemy, które elementy warto zmodyfikować, a jakie przydałoby się dołożyć, żeby ta maszynka działała sprawnie. 


W drugiej części przejdziemy przez kilka najpopularniejszych narzędzi wspomagających pracę zdalną (nie tylko Scrum Mastera). Na deser dołączymy te bardziej niszowe.


Całość warsztatu powinna zainspirować do wprowadzenia pewnych zmian w zespołach, w których scrummasterujesz.

Kolejna edycja już wkrótce, dołącz do
listy mailingowej
aby dowiedzieć się o terminach!

Warsztat refinementu
i User Stories

Masz dość słuchania o teorii refinementu, "procesie ciągłym" i dobrych zasadach pisania User Stories? Doskonale! Ten warsztat to praktyczna sesja analizy przeprowadzona na Twoim lub dostarczonym przez innych przykładzie.


Weźmiemy się za jeden konkretny przykład Epika, przeanalizujemy go wspólnie, a trener - ekspert w sprawach analizy i User Stories rozpisze zarówno Epika, jak i Kryteria Akceptacji oraz przykładowe User Stories.


Potem będzie Twoja kolej - w ramach refinementu będziemy poznawać kolejne niuanse dzielenia dużych wymagań na tak drobne, aby zmieściły się w jednym Sprincie bądź Iteracji. Twoja praca będzie sprawdzana i omawiana przez prowadzącego.


Nigdzie nie nauczysz się tak dobrze operować z wymaganiami i User Stories w tak krótkim czasie!

Kolejna edycja już wkrótce, dołącz do
listy mailingowej
aby dowiedzieć się o terminach!

Warsztat pytań PSM II
i PSM III

Posiadasz wiedzę i umiejętności, ale nie czujesz się na siłach ze zmierzeniem się z wymagającymi i często podchwytliwymi pytaniami na egzaminach PSM II i PSM III?

Ten warsztat powstał tylko i wyłącznie w jednym celu: aby poprawić Twoje szanse na zdanie egzaminu przez zapoznanie Cię do sposobu myślenia osób układających te pytania. Przejdziemy przez Twoje odpowiedzi, a także na żywo rozwiążemy zestawy pytań pokazując gdzie zabrakło jakich aspektów, a jakie elementy wyprowadziły Cię w pole.

Uwaga! Na tym warsztacie nie posługujemy się "prawdziwymi" pytaniami z egzaminów PSM, gdyż jest to niezgodne z ich regulaminem. Opieramy się na zbliżonych pytaniach, które można znaleźć w sieci. Na warsztacie nie poruszamy też merytoryki (nie uczymy Scruma) - do tego służą inne nasze szkolenia.

Kolejna edycja już wkrótce, dołącz do
listy mailingowej
aby dowiedzieć się o terminach!


Trzy kroki do wyjątkowego warsztatu z #białko


Po pierwsze - po prostu się zapisz

Nasz proces rejestracji nie wymaga dokonania płatności od ręki! Po wypełnieniu formularza do zapisu Twoje miejsce na warsztacie jest już zarezerwowane, a my zajmiemy się przygotowaniem najlepszej oferty.

Po drugie - zaczekaj na potwierdzenie

W przeciągu 24 godzin otrzymasz od nas potwierdzenie danych i informacje dotyczące płatności, uwzględniające wszystkie Twoje #białkowe zniżki. Jeżeli potrzebujesz faktury VAT lub pro forma - uzgodnimy to na tym etapie.

Po trzecie - zapłać

Po dokonaniu zapłaty otrzymasz potwierdzenie dotyczące płatności (lub fakturę VAT). Informacje dotyczące sposobu podłączenia się do szkolenia otrzymasz na tydzień przed planowaną datą.

Nie zapomnij dołączyć do warsztatu!

Korzystamy z narzędzi Zoom i Miro, wszystkie informacje dostępowe otrzymasz tydzień wcześniej tak, aby móc przetestować połączenie. W dzień warsztatu wystarczy, że się podłączysz, a trener #białko już zadba o resztę.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zwykle odpowiadamy w mniej niż 24 godziny!

"Szkolenie zostało przeprowadzone na niesamowicie wysokim poziomie, #białko to prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu. Każde zagadnienie zostało wyczerpująco przedstawione i dogłębnie omówione, a wszelkie niezgodności były na bieżąco wyjaśniane.


Sposób, w który wiedza była przekazywana również zasługuje na medal, nie było to tylko omówienie teorii, lecz masa praktycznych przykładów z codziennej pracy i wyzwań, z którymi może się zmagać, dopełniane ciekawostkami oraz "trickami", które można zastosować (...).


Nie znam w Polskim internecie tak dobrego źródła informacji jakim jest #białko. Pozdrowienia i jeszcze raz wielkie dzięki za szkolenie, na pewno wrócę po więcej!"

-- SEBASTIAN

Często Zadawane Pytania

Czy podana cena jest ceną brutto czy netto?

Ceny za szkolenie podane są powyżej oraz w formularzu do zapisu i różnią się jedynie tym, czy chcesz zasubskrybować naszą listę mailingową. Jeśli tak - zaznacz odpowiednie pole i automatycznie uzyskasz zniżkę. Po zapisie skontaktujemy się z Tobą e-mailowo, aby potwierdzić cenę, miejsce i sposób płatności.


Jeżeli chodzi o VAT to podana cena jest ceną netto, do której zostanie doliczone 23% VAT. Jeżeli jesteś płatnikiem VAT, to oczywiście w większości przypadków powinno to być przezroczyste (zostanie przez Ciebie bądź Twoją firmę odliczone).

Jakie materiały otrzymam po szkoleniu?

Po szkoleniu będziesz mógł/mogła pobrać wszystkie materiały prezentowane i wytworzone w trakcie szkolenia oraz nasze specjalne dodatki:

  • wysokiej jakości prezentacja w formacie PDF
  • zapis wszystkich wykonywanych ćwiczeń na Miro (również jako PDF)
  • specjalna wersja Podręcznika Scrum zawierająca rady, porady i podpowiedzi do popularnych egzaminów scrumowych
  • elektroniczny certyfikat ukończenia szkolenia
  • Kilkudziesięciostronicowa Wyjątkowa Niespodzianka™

Czy szkolenie będzie nagrywane?

Nie. Szkolenie nie będzie nagrywane i nie ma możliwości "odtworzenia" jego fragmentów bądź całości. To znaczy, że obecność w trakcie całego szkolenia jest niezbędna, żeby wyciągnąć z niego 100%.

A co, jeśli mam więcej pytań?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, napisz na kontakt@bialko.eu lub zadzwoń na numer 696 017 636.